Tekst:  a a a

Ulubione  

Drukuj    

Wybory

26.05.200400:00

Skład obwodowych komisji wyborczych
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzib± w Szkole Podstawowej w Kopnicy:
  1. Bonk Waldemar
  2. Janicki Łukasz
  3. Kawa Halina
  4. Kotara Dorota
  5. Kozielec Alicja
  6. Lach Janusz
  7. Mital Tadeusz Wincenty
  8. Szurko Anna
  9. Tomaszewska Anna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Cisowie:
  1. Ciszek Robert
  2. Hańczaryk Wanda
  3. Janicka Małgorzata
  4. Koman Grażyna
  5. Krakowiak Zofia
  6. Lis Jacek
  7. Monczak Józef Wiktor
  8. Ordak Justyna
  9. Sałasińska Joanna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Kowalewicach:
  1. Duszkiewicz Grażyna
  2. Kaleta Elżbieta
  3. Kapu¶cińska Krystyna
  4. Fornal Dorota
  5. Kubacka Danuta
  6. Maziarz Łukasz
  7. Mikołajczyk Jan
  8. Szuba Aneta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Domasławicach:
  1. Ciosmak Ryszard
  2. D±bska Dorota
  3. Dogoda Zbigniew
  4. Filipek Anna
  5. Górska Maria
  6. Linette Agnieszka
  7. Muchniewicz Katarzyna
  8. Skoczylas Iwona
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzib± w Spółce Rolniczo-Produkcyjnej "FARMER" w Pęciszewku:
  1. Altman Tadeusz
  2. Grzybak Grzegorz
  3. KaĽmierczak Jan
  4. Labuda Katarzyna
  5. Lauda Dorota
  6. Markanicz Grażyna
  7. Różycki Jan
  8. Wychowaniec Marek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Krupach:
  1. Bielecka Mariola
  2. J±czek Justyna
  3. Kowalczyk Beata
  4. Muszyński Wiesław
  5. Perlak Tadeusz
  6. Pszczółka Janina
  7. Sever Wioletta
  8. Sobieraj Janusz
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Słowinie:
  1. Bednarczuk Jan
  2. Chruszcz Monika
  3. Gondek Tomasz
  4. Herba Aleksandra
  5. Kornas Dorota
  6. Krawczuk Agnieszka
  7. Kwiatkowska Bożena
  8. Ordak Artur
  9. Potomska Bożena
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzib± w Szkole Podstawowej w D±bkach:
  1. Cirzniewski Janusz
  2. Dogoda Krzysztof
  3. Grzanka Krystyna
  4. Krawiecka Henryka
  5. Leszczyńska Marzena
  6. Solecka Jadwiga
  7. Stonoga Wioletta
  8. Ziemnicka Małgorzata Jolanta
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Dobiesławiu:
  1. Bordewicz Joanna Ewa
  2. Kołodziej Andrzej
  3. Kowalska Alicja
  4. Matyszczuk Jarosław
  5. Nowakowski Mieczysław
  6. Solecki Łukasz
  7. Toł¶cik Ryszard
  8. Werner Joanna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Jeżyczkach:
  1. Burek Renata
  2. Czapliński Kazimierz
  3. Grabowska Jolanta
  4. Kubicki Andrzej
  5. Piotrowski Antoni Eugeniusz
  6. Pokrywka Grażyna
  7. Skowronek Beata
  8. Solecka Iwona
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Wiekowicach:
  1. Adamczyk Edwarda
  2. Chojnacka Krystyna
  3. Grzybak Kazimierz
  4. Krzyżanowski Jan
  5. Niziński Zygmunt
  6. Pokrywka Jakub
  7. Trusiuk Hilary
  8. Wlazły Monika
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Bukowie Morskim:
  1. Bykowski Paweł
  2. Górski Ryszard
  3. Grylewicz Monika
  4. Krawczuk Szymon
  5. Krzyżanowska Anna
  6. Kwiatkowska Jolanta
  7. Wanatowska Małgorzata
  8. Wanatowska-Lacka Ewelina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzib± w ¦wietlicy wiejskiej w Starym Jarosławiu:
  1. Baran Stanisław
  2. Duszkiewicz Irena
  3. Fedyniak Marzena
  4. Michalska Maria
  5. Palak Anna
  6. Skowron Anna
  7. Stankiewicz Agnieszka
Na podstawie art. 48 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r - Ordynacja wyborcza do Sejmu RP i do Senatu RP (Dz. U. Nr 46, poz. 499) w zwi±zku z art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004r - Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz.U. Nr 25, poz. 219)
wskazuję
z urzędu następuj±ce osoby wchodz±ce w skład obwodowych komisji wyborczych w Gminie Darłowo:
  1. obwód głosowania nr 1 w Kopnicy (Szkoła Podstawowa w Kopnicy) - Pani Alicja Kozielec
  2. obwód głosowania nr 2 w Cisowie (¦wietlica wiejska w Cisowie) - Pani Grażyna Koman
  3. obwód głosowania nr 3 w Kowalewicach (¦wietlica wiejska w Kowalewicach) - Pani Elżbieta Kaleta
  4. obwód głosowania nr 4 w Domasławicach (¦wietlica wiejska w Domasławicach) - Pani Dorota D±bska
  5. obwód głosowania nr 5 w Pęciszewku (Spółka Rolniczo-Produkcyjna "FARMER" w Pęciszewku) - Pan Marek Wychowaniec
  6. obwód głosowania nr 6 w Krupach (¦wietlica wiejska w Krupach) - Pan Janusz Sobieraj
  7. obwód głosowania nr 7 w Słowinie (¦wietlica wiejska w Słowinie) - Pan Tomasz Gondek
  8. obwód głosowania nr 8 w D±bkach (Szkoła Podstawowa w D±bkach) - Pani Krystyna Grzanka
  9. obwód głosowania nr 9 w Dobiesławiu (¦wietlica wiejska w Dobiesławiu) - Pan Jarosław Matyszczuk
  10. obwód głosowania nr 10 w Jeżyczkach (¦wietlica wiejska w Jeżyczkach) - Pani Grażyna Pokrywka
  11. obwód głosowania nr 11 w Wiekowicach (¦wietlica wiejska w Wiekowicach) - Pan Kazimierz Grzybak
  12. obwód głosowania nr 12 w Bukowie Morskim (¦wietlica wiejska w Bukowie Morskim) - Pani Grylewicz Monika
  13. obwód głosowania nr 13 w Starym Jarosławiu (¦wietlica wiejska w Starym Jarosławiu) - Pani Marzena Fedyniak
/- Wójt Gminy -/

Porady prawne dla mieszkańców Gminy Darłowo udzielane s± w każdy czwartek w godz.

od 11.00 do 13.00

Kamera widokowa

Filmy promocyjne

Bez komentarza

Gospodarka odpadami kumunalnymi

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw

Monitor Polski

Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Darłowska Lokalna Grupa Rybacka

Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Darłowo (C) Copyright 2009
Projekt i wykonanie 2009 Maxus Net Communications